Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

DID

DID Yaz Okulu
DID
Kuruluş Tarihi: 1970
Akreditasyonlar: EAQUALS.
DID (did deutsch-institut Almanca'yı Almanya'da öğrenin) okulunun felsefesi adından anlaşılıyor. DID yaz okulu kurulduğu 1970 yılından beri Almanca'yı yabancı dil olarak öğretiyor. Almanca En kolay Almanya'da DID dil okulu ile öğrenilir. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. Sonuç olarak, enstitüde Almanca öğrenmek Almanya'yı tam anlamıyla keşfetmek anlamına gelir.

Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Yaz Kampı Rezidans kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Okul ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor. 8 - 17 yaşları arasındaysanız hemen katılın!

Berlin, Frankfurt ve Münih'teki okullarının hepsi Avrupa Dil Hizmetleri Kalite Birliği (European Association for Quality Language Services - EAQUALS) tarafından yıllardır düzenli olarak denetlenmektedir. Bu nedenle, bütün okullarının modern dil öğretimi kapsamında Avrupa'nın en yüksek kalite standardını karşıladığını garanti ediyor. EAQUALS üyeleri üç yılda bir bağımsız uzmanlar tarafından sıkı denetime tabi tutulur. Bir senelik okullarımızın hepsi EAQUALS onaylı olduğu için tümünde nitelikli ve deneyimli öğretmenler; etkin, hedefe odaklı ve ilginç dersler ve bunun yanı sıra sistemli ve net biçimde tanımlanmış bir ders programı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sonuçta, size sadece sıkı biçimde ve hevesle çalışmak kalıyor!

DID yaz okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player