Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Münih

DID - Münih
DID - Münih
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 17 Yaş
Tarihleri: 18 Haziran - 06 Ağustos

DID (did deutsch-institut Almanca'yı Almanya'da öğrenin) okulunun felsefesi adından anlaşılıyor. Kurulduğu 1970 yılından beri Almanca'yı yabancı dil olarak öğretiyor. Almanca En kolay Almanya'da DID yaz okulu ile öğrenilir. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. Sonuç olarak, enstitüde Almanca öğrenmek Almanya'yı tam anlamıyla keşfetmek anlamına gelir. Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Yaz Kampı Rezidans kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Okul ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor. 8 - 17 yaşları arasındaysanız hemen katılın! "Almanya'da yaz okulu arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID yaz kampı kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. DID ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız.

Kurs Programı

Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Rezidans konaklamalı kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. DID ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız.

Pakete Dahil Olanlar
  • Kurstan önce yerleştirme testi | Öğretim Materyali
  • 20 derslik rezidans kursu
  • Kurs bitiminde sertifika
  • Öğretim Materyali
  • Gençlik Otelinde tam pansiyonlu konaklama
  • Yerel Ulaşım Kartı
  • Haftanın her günü faaliyetler ve geziler
  • Servis Otobüsü Transfer Hizmeti (ek ücretli)
Rezidansta Konaklama

Münih şehrindeki DID Rezidansı altı banliyö tren istasyonuna yani şehrin ana alışveriş ve eğlence merkezine günün herhangi bir saatinde on dakikalık yolculukla ulaşılabilir konumdadır. Bavarian başkentini keşfetmek daha kolay olamazdı. Toplu taşıma araçlarına elverişli bağlantılarına ek olarak, Münih'in küçük rezidansı ücretsiz Wi-Fi, bilardo ve langırt gibi diğer tüm olanakların yanı sıra sunmaktadır. Hem çift kişilik hem de dört kişilik odalarda en-suite duş ve tuvalet bulunmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

DID Berlin yaz okulu aktivite programını görmek için lütfen tıklayınız.


Paket Fiyatları

Weeks
Prices
2 weeks
1.400,- €
3 weeks
2.100,- €
every additional week
plus 700,- €
Extra services
Intensive Course Upgrade (+ 4 lessons)
per week 50,- €
Double room upgrade | per week
plus 50,- €
One way from / to Munich International Airport (8 am - 8 pm)
per way 60,- €
Transfers out of schedule (8 pm - 8 am)
per way 35,- €
Transfer for unaccompanied minors (UM)
per way 35,- €
Security Deposit*
50,- €

Konaklama Türleri:
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

Diğer "Münih" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player