Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Potsdam

DID - Potsdam
DID - Potsdam
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 12 - 16 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 22 Temmuz

DID (did deutsch-institut Almanca'yı Almanya'da öğrenin) okulunun felsefesi adından anlaşılıyor. Kurulduğu 1970 yılından beri Almanca'yı yabancı dil olarak öğretiyor. Almanca En kolay Almanya'da DID yaz okulu ile öğrenilir. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. Sonuç olarak, enstitüde Almanca öğrenmek Almanya'yı tam anlamıyla keşfetmek anlamına gelir. Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Yaz Kampı Rezidans kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Okul ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor. 8 - 17 yaşları arasındaysanız hemen katılın! "

Potsdam, S-Bahn'teki Berlin merkez tren istasyonuna sadece 38 dakikalık bir tren yolculuğu mesafesindedir. Fakat bu kısa mesafede bile, iki kent arasındaki fark pek de büyük olamazdı. Sürekli yenilenen metropol olan Berlin'in aksine Potsdam, ünlü parklar ve kalelerle tamamen tarihi bir konumdadır - örneğin Sans-Souci Sarayı, Yeni Saray veya Orangery Sarayı. Buna ek olarak, şehir ayrıca genç ve yenilikçi: nüfusunun% 15'i öğrenci ve uluslararası film yapımcıları Babelsberg film stüdyosunda çekiliyor.

Kurs Programı

20 derslik standart kurs yaş grubunuzun tatil ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilen bir dil kursudur. Bu kurs hem Almanca öğrenmek hem de Almanya'yı keşfetmek, yeni arkadaşlar edinmek ve okul yaşamının stresinden uzaklaşmak için çok iyi bir fırsattır. Günde sadece 4 saat ders yapıldığından Almanya'yı ve Alman kültürünü tanıyacak, spor yapacak ve eğlenecek bol vaktiniz kalacak. Sınıflarda Almanca'yı oyunlarla ve rahat bir ortamda eğlenerek öğrenmenizi sağlayacağız. Öğretmeniniz dersi hep uygulamaya yönelik işleyecektir. Böylece, Alman dilini her zaman yaratıcı bağlamlarda öğreneceksiniz. Bu canlı atmosferi ailenizin yanında da bulacaksınız; çünkü onlar sizi Almanya'da en iyi biçimde karşılayacaklar.

Pakete Dahil Olanlar
  • Kurstan önce yerleştirme testi | Öğretim Materyali
  • 20 derslik Standart Kurs | Sertifika
  • Aile Yanı | Çift Kişilik Oda | Tam Pansiyon
  • Haftada 4 faaliyet (Giriş ücreti dâhil)
  • 1 Hafta sonu gezisi (Giriş ücreti dâhil)
  • Yerel Ulaşım Kartı
  • Tren istasyonuna / dan transfer (aile tarafından)
Aila Yanı Konaklama

Siz Almanca öğrenmek için kurs yerine gelmeden çok önce hem okulumuzda hem de sizi dört gözle bekleyen ailenizde her şey hazır olacak. Yanında kalacağınız aile kayıt formunda verdiğiniz bilgilere ve isteklerinize göre seçilecektir. Bunun için, okula mümkün olduğunca ayrıntılı bilgi vermeniz önem taşır (Örneğin; yemek alışkanlıklarınız, alerjileriniz, vs.). Dersler dışında sadece Almanca konuşmanız için ailenizin yanında sizinle aynı ana dili konuşan bir katılımcının kalmasına izin verilmeyecektir! Ayrıca, ailenizin okuldan (otobüsle veya trenle) 45 dakikadan fazla uzaklıkta olmayacağını garanti edilmektedir.

Sosyal Aktiviteler

DID Potsdam yaz okulu aktivite programını görmek için lütfen tıklayınız.

Paket Fiyatları

Hafta
Ücret
2 Hafta
1.200,- €
3 Hafta
1.800,- €
4 Hafta
2.400,- €
Tek Oda Ek Ücreti | Hafta
75,- €
Ek gün
75,- €
Shuttle-Transfer, one way (8 am till 8 pm) Frankfurt airport (FRA) | Berlin airport (BER) or central railway station
70,- €
Transfers out of schedule, per way
+ 35,- €
Transfers for unaccompanied minors (UM), per way
+ 35,- €
Tren istasyonuna / dan transfer (aile tarafından), per way
25,- €

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player