Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Vize Rehberi

Hakkımızda

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

- Dil Kursları, Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, IELTS, GRE...
- Yaz Okulları
- Lisans ve Yüksek Lisans Programlari
- MBA Programları
- Summer Session
- Lise ve Lise Değişim Programları
- Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

konularında NAFSA, EAIE ve UED üyesi olarak 1996'dan beri yurtdışı eğitim danışmalık sektöründe hizmet veren Academix ekibi, yurtdışı eğitim danışmanlığının yanı sıra uluslararası eğitim kuruluşları ve onların hedeflediği Türk öğrenci potansiyeli arasında birleştirici bir bağ kurmayı kendine amaç edinmiştir.

Academix, düzenlediği fuarlarla, Türkiye, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika'da bulunan ve yurtdışında üniversiteye, lisansüstü programlara, dil kurslarına, sertifika ve diploma programlarına, değişim programlarına gitmek isteyen onbinlerce öğrenciye ulaşmakta ve her yıl binlerce öğrenciye yurtdışı eğitim hizmeti vermektedir.

Temsilcilik sistemi ile çalıştığı için sizlerden okullara ödeyeceğiniz rakamlar haricinde extra hiçbir bir ücret alınmamaktadır. Temsilcisi olunan tüm okullarla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından uçak biletinizin teminine kadar tüm işlemleriniz ACADEMIX tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için: www.academix.com.tr

yazokulu.com.tr © Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık'ın tescilli markasıdır.

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA