Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Frankfurt

DID - Frankfurt
DID - Frankfurt
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 17 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 5 Ağustos

DID (did deutsch-institut Almanca'yı Almanya'da öğrenin) okulunun felsefesi adından anlaşılıyor. Kurulduğu 1970 yılından beri Almanca'yı yabancı dil olarak öğretiyor. Almanca En kolay Almanya'da DID yaz okulu ile öğrenilir. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. Sonuç olarak, enstitüde Almanca öğrenmek Almanya'yı tam anlamıyla keşfetmek anlamına gelir. Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Yaz Kampı Rezidans kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Okul ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor. 8 - 17 yaşları arasındaysanız hemen katılın! "

Almanya'da yaz okulu deyince akla gelen ilk şehirlerden birisini Frankfurt'tur. Frankfurt şehri Münih ve Berlin'den daha az nüfusa sahip olmasına rağmen diğer Alman şehirlerinden daha uluslararası ve kozmopolittir. Bunun nedeni belki her yıl Frankfurt havaalanına gelen 50 milyondan fazla yolcu veya 40'tan fazla uluslararası ticaret fuarını ziyaret eden sayısız insandır. Esasen bunun nedeni birçok yabancının Frankfurt'u memleketi olarak görmesi olabilir. Şehrin %25'ten fazla vatandaşı yurtdışındandır. Yeni gelen 170.000 kişi 180 farklı ülkeden gelmektedir. Şehrin yaz mevsiminde ne kadar renkli olduğunu fark edeceksiniz. Kültürlerin Gösterisi (Parade der Kulturen) sırasında faklı etnik kökenden gruplar caddelerde müzik eşliğinde dans ederek gösteriler yaparlar.

Kurs Programı

Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Rezidans konaklamalı kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. DID ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız.

Pakete Dahil Olanlar
  • Kurstan önce yerleştirme testi | Öğretim Materyali
  • 20 derslik rezidans kursu
  • Kurs bitiminde sertifika
  • Öğretim Materyali
  • Gençlik Otelinde tam pansiyonlu konaklama
  • Yerel Ulaşım Kartı
  • Haftanın her günü faaliyetler ve geziler
  • Servis Otobüsü Transfer Hizmeti (ek ücretli)
Rezidansta Konaklama


Sosyal Aktiviteler

DID Frankfurt yaz okulu aktivite programını görmek için lütfen tıklayınız.


Paket Fiyatları

Weeks
Prices
2 weeks
1.400,- €
3 weeks
2.100,- €
every additional week
plus 700,- €
Extra services
Intensive Course Upgrade (+ 4 lessons)
per week 50,- €
Double room upgrade | per week
plus 50,- €
One way from / to Frankfurt Int. Airport (8 am - 8 pm)
per way 60,- €
Transfers out of schedule (8 pm - 8 am)
plus 35,- €
Transfer for unaccompanied minors (UM) per way
plus 35,- €
Security Deposit*
50,- €

 

Konaklama Türleri:
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

Diğer "Frankfurt" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player