Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Augsburg

DID - Augsburg
DID - Augsburg
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 17 Yaş
Tarihleri: 11 Haziran - 26 Ağustos

DID (did deutsch-institut Almanca'yı Almanya'da öğrenin) okulunun felsefesi adından anlaşılıyor. Kurulduğu 1970 yılından beri Almanca'yı yabancı dil olarak öğretiyor. Almanca En kolay Almanya'da DID yaz okulu ile öğrenilir. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. Sonuç olarak, enstitüde Almanca öğrenmek Almanya'yı tam anlamıyla keşfetmek anlamına gelir. Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız DID Yaz Kampı Rezidans kursları sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Okul ekibi günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor. 8 - 17 yaşları arasındaysanız hemen katılın! "

DID Ausburg yaz okulu Almanya'da Almanca dil eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan birisidir. Bu şehir çok uzakta değil. Trenle Münih'e 30 dakikada ulaşmak mümkün. Bavyera'nın en büyük üçüncü şehri Augsburg büyüleyici bir atmosfere sahip. Başka şehirlerle karşılaştırıldığında burada hayat daha az karışık ve telaşsız. Augsburg'un her yerinden çeşmeler, sokak cafelerinde oturan insanlar ve parklarda bir futbol maçı için toplanan öğrenciler bulabilirsiniz. Ayrıca, şehrin her yerinde tarihin kokusunu duyacaksınız. Augsburg Rönesans döneminde mimari, müzik ve resmin merkeziydi. Ressam Holbeins ve Mozart'ın ailesi burada yaşadılar. Tabii, dünyaca ünlü oyun yazarı Bert Brecht'in burada yaşadığını da belirmeden.

DID Ausburg yaz okulu, eski tarihi bölgeye sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde, Augsburg'un merkezinde hoş bir binada yer almaktadır. Augsburg bir üniversite kenti olduğundan, öğrencilerin yaşam tarzlarına çok uygun birçok kafe bulacaksınız. Ve bugün bile, Augsburg'un kaldıkları çok sayıda ortaçağ parçası var, bu yüzden kasabanın belirli bölgelerinde yürürken neredeyse tarihi de hissedebilirsiniz.

Kurs Programı

14 ve 17 yaşları arasındasınız ve bu yaz ailenizden uzakta tamamen farklı bir deneyim kazanmak istiyorsunuz. Öyleyse DID ile Augsburg'da kalın. Haftada 20 derslik Standart kursta dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışacak, çok güzel deneyimleriniz olacak ve Almanca bilginizi büyük ölçüde arttıracaksınız. Kulağa çok hoş geliyor, değil mi? Evinize çantanızda yeni arkadaşlarınızın adresleriyle birlikte döneceksiniz ve sınıfınızdaki herkes Almanca dersindeki iyi notlarınıza şaşıracak. Almanya'da sadece yeni arkadaşlar edinmeyeceksiniz. Bunun yanı sıra, yanında kalacağınız aile de sizinle tanışmayı dört gözle bekliyor olacak.

Pakete Dahil Olanlar
 • Kurstan önce yerleştirme testi | Öğretim Materyali
 • 20 derslik Standart Kurs | Sertifika
 • Aile Yanı | Çift Kişilik Oda | Tam Pansiyon
 • Haftada 4 faaliyet (Giriş ücreti dâhil)
 • 1 Hafta sonu gezisi (Giriş ücreti dâhil)
 • Yerel Ulaşım Kartı
Aila Yanı Konaklama

Siz Almanca öğrenmek için kurs yerine gelmeden çok önce hem okulumuzda hem de sizi dört gözle bekleyen ailenizde her şey hazır olacak. Yanında kalacağınız aile kayıt formunda verdiğiniz bilgilere ve isteklerinize göre seçilecektir. Bunun için, okula mümkün olduğunca ayrıntılı bilgi vermeniz önem taşır (Örneğin; yemek alışkanlıklarınız, alerjileriniz, vs.). Dersler dışında sadece Almanca konuşmanız için ailenizin yanında sizinle aynı ana dili konuşan bir katılımcının kalmasına izin verilmeyecektir! Ayrıca, ailenizin okuldan (otobüsle veya trenle) 45 dakikadan fazla uzaklıkta olmayacağını garanti edilmektedir.

Sosyal Aktiviteler

DID Augsburg yaz okulu aktivite programını görmek için lütfen tıklayınız.

Tesisler
 • 5 tane yıl boyu açık sınıf + 3 tane yaz sınıfı (yakın otellerde)
 • İyi donatılmış sınıflar
 • Konaklama ve her türlü konuda yardım için öğrenci ofisi
 • Dil eğitimi ve sınav hazırlığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan öğretmenler
 • 3 bilgisayar
 • Ücretsiz Wifi
 • Münih bölgesinde sınava girme imkanı (ek ücret gereklidir)


Paket Fiyatları

 

Hafta
Ücret
2 Hafta
1.200,- €
3 Hafta
1.800,- €
4 Hafta
2.400,- €
additional week
plus 600,- €
Tek Oda Ek Ücreti | Hafta
75,- €
Ek gün
75,- €
Havaalanına / dan Transfer (tek sefer)
 
Münih Havaalanı - Augsburg
70,- €
Köln Havaalanı - Köln
70,- €
Nürnberg Havaalanı - Nürnberg
70,- €
Münih Havaalanı - Nürnberg
150,- €
Airport Frankfurt - Wiesbaden
70,- €
Transfers after 20.00 and before 8.00
+ 35,- €
Transfers for participants travelling as unaccompanied minors (UM)
+ 35,- €
Tren istasyonuna / dan transfer (aile tarafından) / free of charge in Augsburg
25,- €

Konaklama Türleri:
 • Aile Yanında

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player