Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Kaplan International English for Teens

Kaplan International English for Teens Yaz Okulu
Kaplan International English for Teens
Kuruluş Tarihi: 1938
Kaplan International İngilizce konuşan dünyanın tamamında bulunan birçok merkezde genç öğrenciler için Kaplan English for Teens programlarını sunar. Öğrenciler eğitimlerine odaklanır, diğer yabancı öğrencilerle öğrenir, kaldıkları yerde ve şehrin her yerinde yeni arkadaşlarıyla İngilizcelerini pratik ederler. Kaplan English for Teens programları; öğrencilerin şu iki şeyi yapmaları için güvenli ve konforlu bir ortam sunar: İngilizcelerini geliştirmek ve erken yaşta daha olgun ve küresel bir bakış açısı kazanmak. 12 yaşından itibaren öğrencilere; Kaplan’dan ayrıldıktan yıllar sonra bile gelişmeye devam edecek güçlü bir temel oluşturan dersler sunmaktadır. Kaplan International, öğretmenleriyle, tesisleriyle ve her şeyden öte öğrencileriyle gurur duyuyor ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için yardım etmeyi dört gözle bekliyor.

Kaplan International English for Teens'i seçmeniz için 5 neden:
 • Heyecan dolu, merkezi konumlarda 14'ten fazla okul seçeneği
 • Kaplan Genç Öğrenciler programlarını sunma konusunda 25 yılı aşkın deneyim ve akademik başarı saygınlığı
 • Özel olarak tasarlanmış K+ materyalleri ve çok çeşitli kurs seçenekleri
 • Gençler için özel olarak seçilmiş arkadaş canlısı aile yanı konaklama ve elit öğrenci yurtları
 • Çocuğunuzun bir sonraki adımı atması için dünyanın her yerinden üniversiteler ile ortaklıklar
Kaplan International English for Teens deneyiminiz nasıl olacak?

1- Kahvaltı: İster aile yanında isterse yurtta kalsınlar; Kaplan öğrencileri güne besleyici bir öğünle başlayacaklarından emin olabilirler.
2- Dersler: Harika sonuçlara ulaşmanız için can atan samimi, tutkulu öğretmenlerden ders alırsınız. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileriniz üzerinde çalışmanız için size ilgi çekici dersler, görevler ve projeler ile rehberlik ederler. Etkileyici tartışmalarda sınıf arkadaşlarıyla kaynaşan öğrenciler, İngilizcelerinin ne kadar hızlı geliştiğini görünce şaşırıyorlar!
3- Öğle Yemeği: Şimdi rahatlama ve okulun veya ev sahibi ailenizin hazırladığı leziz öğle yemeğinin tadını çıkarma zamanı. Öğle yemeği, yeni arkadaşlar edinmek ve onlarla İngilizce konuşmak için harika bir fırsattır.
4- Öğleden Sonra Aktivitesi: Şimdi eğlence zamanı! Yarışmalar, geziler, spor, sanat, elişi ve daha birçok eğlence için samimi aktivite personelleri sizi bekliyor. Yeni mekanları gezin, yeni beceriler kazanın ve yeni arkadaşlarınızla unutulmaz anılar edinin.
5- Akşam Yemeği: Ev sahibi aileniz ya da yurttaki yeni uluslararası arkadaşlarınızla geçirdiğiniz gün hakkında konuşurken leziz bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.
6- Akşam Aktivitesi: Kaplan’ın sosyal ekibi, asla sıkıcı bir an geçmediğini garantilemek için çalışıyor. Burada uluslararası quiz gecelerinden özel partilere ve karaokeye kadar birçok akşam aktivitesi var. Ne de olsa yurt dışında geçirdiğiniz zaman eğlenceli olmalı!
7- Gün Sonu: Kaplan çalışanları, öğrencilerin iyi bir gece uykusu için zamanında ve güvenle yeni evlerine ulaştığından emin olur. İyi dinlenin; Kaplan Deneyiminiz yarın tekrar baştan başlıyor.

Kaplan International English for Teens harika aktivite ve heyecanlı gezileri!

Başka bir ülkede eğitim almanın en iyi yanlarından biri de her gün; aktiviteler, kent simgeleri ve görülmeyi bekleyen harika mekanlar gibi yeni bir şeyler keşfetmektir. Kaplan öğrencileri ortalama bir gezginden çok daha fazla şey görür ve öğrenir. Bu yüzden geziler ayarlayarak, öğrencilerin şehirleri keşfetmesini sağlayarak, etkinlikler ve hafta sonu kaçamakları ayarlayarak sınıfın dışında da hayat olduğundan emin oluyoruz. Sosyal programımız, yurt dışı deneyiminden mümkün olan en iyi şekilde faydalanmayı ve öğrencilerimizin asla unutamayacağı anılar edinmesini sağlar.

Kaplan International English for Teens Konaklama seçenekleri

Öğrencilerin eğitim alırken kaldıkları yer; yaşadıkları deneyimde, edindikleri arkadaşlarda, konfor ve güvenliklerinde önemli rol oynar. İşte bu yüzden Kaplan, öğrencilerini en iyi şekilde evlerinde gibi hissettirecek en kaliteli öğrenci yurtlarını ve aile yanı konaklamaları bulmak için çok sıkı araştırma yapıyor.

Aile Yanı: Bir aile ile yaşamak; öğrencilere gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşamanın yanında, her gün İngilizce pratiği yapma fırsatı da verir. Ev sahipleri günlük kahvaltı ve akşam yemeklerini hazırlarlar; aile yanında kalan öğrenciler de yerel kültürü en iyi şekilde yaşarlar.
 • Öğrenciler tek veya iki kişilik odalarda ağırlanırlar.
 • Evlerini öğrencilere açan aileler, evlerinde aynı zamanda en fazla 4 öğrenci ağırlayabilmektedir ve çoğu zaman odayı başka bir öğrenci ile paylaşırsınız. Bu da size yakın arkadaşlıklar kurmak ve İngilizce pratiği yapmak için sınırsız fırsatlar verir.
 • Ev sahibi aileler ve okul çalışanları, öğrencilerin okula güvenli şekilde gidip geliyor olduğundan emin olmak için birlikte çalışırlar.
Öğrenci Yurdu: Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden kültürlere sahip kişilerle tanışmak ve arkadaş edinmek için harika bir yoldur. Gerçek bir uluslararası ortamda toplu yaşamın eğlencesini tatmak isterseniz öğrenci yurtları ideal bir tercihtir. Gezi günleri haricindeki tüm öğünler, okulda ya da yurdun yemek salonunda verilir.
 • Uygunluğa bağlı olarak, tek veya iki kişilik odalardan seçiminizi yapın.
 • Öğrenciler; farklı uluslardan öğrenciler ile birlikte yaşlarına, cinsiyetlerine göre yerleştirilir.
 • Konaklama gözetmenleri yurtta kalırlar ve herhangi bir sorun yaşanması ihtimaline karşı günün 24 saati erişilebilirler.

Kaplan International English for Teens yaz okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player