Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Brighton

Sprachcaffe - Brighton
Sprachcaffe - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 12 - 21 Yaş
Tarihleri: 08 Ocak - 29 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Son moda trendleri ile gözde Brighton İngiliz popüler kültürünün ön planında yer almakta ve tipik İngiliz çekiciliği ile ziyaretçilerini büyülemektedir. ‘The Lanes’ sizi yorgun düşünceye kadar alış veriş yapmaya davet eder. ’Royal Pavilion’ ve ’Brighton Pier’ mutlaka görülmesi gereken iki yerdir.

Sprachcaffe Brighton yaz okulu çok merkezi bir konuma sahiptir ve görülmesi gereken bir çok yere oldukça yakındır. Deniz kıyısı, uluslararası öğrenciler için kuşkusuz en popüler buluşma noktasıdır. Öğrenciler aile yanlarında çift kişilik odalarda konaklamak ile arkadaşları birlikte yurtta konaklamak arasında seçim yapabilir. Göz alıcı Sprachcaffe yurdu sahilin hemen karşısındadır ve dünya standartlarında konaklama sunar. Hem yurtta hem okulda, diğer öğrencilerle birlikte yaşama şansını yakalayacaksınız. Ailelerin bir çoğu şehir merkezinde yer almadığından öğrenciler otobüs yolculuğu yapmaları gerektiğini bilmelidir.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da yurt
  • Spor (plaj voleybolu, futbol, zumba, fitness vb), havuz aktiviteleri, kar- şılama partisi, kumsalda barbekü, karaoke, sanat ve el çalışmaları, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler.
  • Heathrow ve Gatiwck havalimanlarından transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Brighton'da hafti içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Brighton Yaz Okulu Fiyatları
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player