Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Munich

Sprachcaffe - Munich
Sprachcaffe - Munich
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 16 - 21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 20 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Münih, çok sayıda müzesi, kafesi ve pazarıyla insanlara ilham verir. Tarihle dolu bu kentin Bavyera köklerini, pretzel, lederhosen ve dirndl aşkından kolayca görebilirsiniz! Eski Olimpiyat Stadyumunda yürüyün, İngiliz Bahçelerinde kanalda sörf yapan halkı izleyin, BMW Müzesini ziyaret edin veya birinci sınıf futbol takımı FC Bayern Munich’in Allianz Arena’daki futbol maçlarını izleyin! Münih’te hem görecek hem de yapacak çok fazla şey bulunmaktadır. Tercihiniz ne olursa olsun, Münih dil öğrenimi için mükemmel yerdir.

Sprachcaffe Münih yaz okulu, hareketli bölge Schwabing-West’tedir ve şehir merkezine ve Almanya’daki en büyük şehir içi park olan İngiliz Bahçelerine yürüyüş mesafesindedir. Almanca dil bilgisi ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini, eğlenceli dersler aracılığıyla güvenle öğrenin. Öğrenciler, onları rahat ettirmek, Almanca’larına yardımcı olmak ve heyecan verici kültürü tanıtmak için her şeyi yapacak olan özenle seçilmiş ailelerin yanında kalarak kültürü tamamen deneyimleme şansına sahip olur. Evde olmadığınız zamanlar için hazırlanan paket öğle yemeği dahil olmak üzere, tüm yemekleriniz yanında kalacağınız aile tarafından hazırlanacaktır. Kendinize özel bir odada kalmayı veya başka bir öğrenciyle paylaşmayı tercih edebilirsiniz.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı konaklama
  • Şehir turu, yarışma geceleri, yetenek şovları, mangal, karaoke, bowling, futbol ve daha birçok şey.
  • Münih Franz Joseph Strauss Havaalanından 10:00 ve 19:00 saatlerinde havaalanı transferi sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Münih'te hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Münih Yaz Okulu FiyatlarıKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında

Street View

Paylaş

Diğer "Münih" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player