Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Paris

Sprachcaffe - Paris
Sprachcaffe - Paris
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 16 - 21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 13 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

‘’Işıklar Şehri“ olarak adlandırılan Paris dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Paris sokakları dünyaca ünlü şaheserlerle doludur: Eyfel Kulesi, Notre Dame, Louvre, Arc de Triomphe ve Place des Invalides bu güzelliklerden birkaçıdır. Tüm dünyadaki gezginler için Paris’in sanat, müzik, tiyatro, moda, edebiyat ve mimarisi ile görülmeye değerdir. Öğrenciler Paris’in tüm güzelliklerini Sprachcaffe'nin bilgili rehberleri ve hevesli takım arkadaşlarıyla keşfetmektedirler.

Sprachcaffe Paris Yaz Okulu, Çalışma Bakanlığı ve Rectorat of Paris (Paris Rektörlüğü) tarafından onaylanmış özel bir enstitü olarak 1986 yılında açılmıştır. Okul Cours Rougemont’de kültürel, sanatsal ve ekonomik merkezin ortasında, Paris şehir merkezinde yer almaktadır. Fransızca’nızı, Sprachcaffe'nin özverili eğitmenleriyle geliştirin ve okurken, yazarken ve sohbet ederken kendinize güvenin. Okul birçok müze ve restorana ve sayısız butik ve kafelere yürüme mesafesinde yer almaktadır. Gerçek Fransızca ve Savoir Vivre deneyimini Sprachcaffe Paris'te yaşayabilirsiniz. Öğrenciler aile yanı konaklamalarda 2 kişilik odalarda kalabilmektedirler. Aileler genellikle okuldan toplu taşıma ile 20-30 dakika uzaklıktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği aile yanı konaklamalarda sunulurken, paket öğlen yemeğinizi dersten sonra sınıf arkadaşlarınızla yiyebilirsiniz.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı
  • Spor aktiviteleri, barbekü, şehir turları, müzeler,tekne turları, DVD geceleri, uluslararası okul partileri ve daha fazlası...
  • Paris Charles de Gaulle (CDG) Havaalanından 08:00 ve 20:00 saatlerinde havaalanı transferi sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Paris'te hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Paris Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında

Street View

Paylaş

Diğer "Paris" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player