Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Toronto

Sprachcaffe - Toronto
Sprachcaffe - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 13 - 21 Yaş
Tarihleri: 08 Ocak - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Toronto beş milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük çok kültürlü şehirlerinden birisidir. Öğrencilerin, dil eğitimlerini geliştirirken dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinme şansları vardır.

Sprahcaffe Toronton Yaz okulu “Eski Toronto” diye bilinen şehrin tam göbeğinde yer almaktadır. Konumu ile tüm aktivitelere hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Toronto'da bulunduğunuz süreçte tek veya iki kişilik odalarda yurtta veya özel seçilmiş ailelerin yanında kalacaksınız. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklamanızda, paket öğlen yemeğiniz ise sabahtan hazırlanmış olarak size verilecektir. Yurt 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ailelerde genellikle toplu taşıma ile okuldan 45 dakika mesafededir.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Uluslararası öğrenci partileri, şehir turları, bowling, Laser Tag, sinema, outlet alış veriş, spor yarışmaları, tekne gezileri, plaj aktiviteleri ve daha fazlası...
  • Toronto Pearson Uluslararası Havaalanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Toronto'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Toronto Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player