Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ACCORD - Saint Nicolas, Paris

ACCORD - Saint Nicolas, Paris
ACCORD - Saint Nicolas, Paris
Okul Tipi: Kampüs.
Yaş Aralığı: 13 - 17 Yaş
Tarihleri: 2 Temmuz - 12 Ağustos

ACCORD Yaz Okulu 1988 yılında kurulmuştur. Okul, Louvre, Opera, George Pompidou Merkezi (Beaubourg) ve ünlü Grands Magasins'ten sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan "Büyük Bulvarlar" üzerindedir. Paris'in bu alanında birçok film çekilmiştir ve dünyaca ünlü bir hale gelmiştir. Genç öğrenciler, Fransızca yeteneklerini geliştirmek, heyecan verici etkinliklere katılmak, Paris'in turistik yerlerini ziyaret etmek ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinmek için Accord yaz okuluna katılırlar.  "

ACCORD Saint Nicolas Yaz Okulu, şehrin kalbine kolaylıkla ulaşılabilen, güney Paris'in sakin ve etkileyici bir bölgesinde yer almaktadır. Dünyadaki en güzel başkentlerden birinde Fransızca öğrenmek için mükemmel bir kampüs. Öğrenciler 24 saat boyunca gözetlenen güvenlikli kampüste, keyifli ve endişesiz bir şekilde kalmaktadırlar. Ayrıca gezeiler sırasında personel tarafından kollanır ve denetlenirler.

Öğrenciler her katta ortak banyo olanağıyla, dört yataklı odalarda konaklarlar. Odalar kız ve erkek öğrenciler için ayrıdır. Odalarda kalacak öğrenciler, Fransızca pratik yapılabilmesi için farklı milletlerden öğrencilerle odaları paylaşacaklardır. Çarşaflar ve havlular her hafta yenilenecektir ve odalar her hafta temizlenecektir. 

Restoran, çok çeşitli sağlıklı ve dengeli yemekler servis eder ve diyet gereksinimlerini de hesaba katar. Öğrenciler günlük olarak restoranda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği yiyip geziler sırasında ise paketlenmiş öğle yemeği yerler. 

Fiyata Dahil Olanlar:
  • Tam pansiyon konaklama
  • Fransızca dil kursu
  • Geziler ve aktiviteler
  • Gözetim
Fransızca Dil Kursu:
  • Pazartesiden Cumaya kadar hergün
  • 15 ya da 20 saatlik seçenek
  • Dersler rezidans binasında işlenmektedir
  • Maksimum 15 kişilik sınıflar
  • Kurs sonu sertifika

Geziler:

Haftada 3 yarım gün ve 2 haftada bir tam gün Paris'in ilgi çekici noktalarına geziler düzenlenmektedir. Tüm geziler boyunca eğitmenler öğrencilere eşlik etmektediler. Notre-Dame Cathedral, Versailles, the Louvre, Montmartre, the Musée d’Orsay and of course the Eiffel Tower.

Aşağıda bir haftalık örnek program takvimini inceleyebilirsiniz.

Accord Yaz Okulu
Okul Olanakları:
Yurt, Restoran, Tv odası, Geniş spor salonu.
Sosyal Aktiviteler:
sports, cultural and artistic workshops: games, singing, theatre, badminton, table tennis, volleyball, football, dance, graphic art, basketball.

Harita

Paylaş

Diğer "Paris" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player