Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Frankfurt

Sprachcaffe - Frankfurt
Sprachcaffe - Frankfurt
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 12 - 21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 15 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Önceleri çok önemli bir iç liman ve ticaret merkezi olan Frankfurt şimdi ise Avrupa’nın en büyük finans merkezi... Frankfurt gökdelenler şehri olarak bilinir, ama eğer şehri daha yakından bakmak için zaman ayırırsanız gelişen metropolün büyüsünü bulabilirsiniz. Evler resim konusu olmaya değer güzelliktedir ve şehir merkezindeki binaların çoğu restore edilmiştir. Frankfurt merkezli sayısız uluslararası firma ve organizasyon bu çok-kültürlü destinasyonu Almanca ve İngilizce öğrenmek için ideal bir konuma getirmektedir!

Sprachcaffe Frankfurt yaz okulu şehir merkezinden sadece 10 dakika yürüyüş mesafesinde, Frankfurt’un elit bölgesi Sachsenhausen’da yer almaktadır. Öğrenciler aile yanında, yurtta veya otelde konaklama imkanına sahiptirler. Çok kültürlü aile yanı konaklamalarında öğrenciler 1-2 yataklı odalarda konaklamaktadır. Öğrenciler 4 yataklı odalarda konakladığı yurt binası Main nehri kıyısında yer almaktadır. Hem yurt hem de otel okula yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır.

Kick & Talk

Bu yaz Almanya’da en iyi futbol deneyimini yaşamak ister misiniz? Sprachcaffe size dil kursu ve yerel bir Alman futbol takımında futbol eğitimi alma şansı sunuyor! Dünyanın her yerinden Sprachcaffe arkadaşlarınızla, futbol oynarken Almanca pratiği yapın.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı, yurt ve otel konaklaması
  • Spor, oyun geceleri, sinema, barbekü, tekne turları, müzeler, bowling, karaoke, şehir turları ve daha fazlası...
  • Frankfurt (FLR) Uluslararası Havaalanından 10:00 ve 19:00 saatlerinde havaalanı transferi sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Frankfurt'ta hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Frankfurt Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Hotel

Street View

Paylaş

Diğer "Frankfurt" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player