Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Weymouth

Sprachcaffe - Weymouth
Sprachcaffe - Weymouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 02 Temmuz - 20 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Mükemmel güzellikteki İngiltere’yi görün. Buradaki iklimin adanın geri kalanından farklı olması büyük bir avantajdır. Bu sayede, plaj boyunca uzanan 5 km uzunluğundaki ahşap platformu bir çok kez ziyaret etmek isteyeceksiniz. Eğlenceye gelince, Weymouth’da güvenilir ellerdesiniz: Burada sıkılmak neredeyse imkansızdır.

Zengin bir tarihi olan Weymouth, İngiliz kültürüne yönelik gerçek bir anlayış kazanmak için mükemmel yerdir. Büyüleyici limanı ve Manş Denizi’ne bakan harika plajlarıyla Weymouth sıradan bir yer de- ğildir. Kursta grup liderleri ve eğitmenler, öğretim ve gözetim konusunda uzun yılların verdiği deneyime sahiptir. Boş zaman programı esnektir ve konu aktivite seçmek olduğunda, personel öğrencilerin isteklerini yerine getirmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Weymouth’da, ünlü İngiliz misafirperverliğini sunan ve çoğu daha önce birçok kez ev sahipliği yapmış olan, özenle seçilmiş ailelerimizden biriyle yaşayacaksınız. Çoğu aile, her dönemde birden fazla öğ- renciyi misafir eder. İngilizce’nizi her gün pratik edebileceksiniz. Becerilerinizi, kahvaltıda bile test etme imkanınız olacak. İngilizce’yi bu şekilde uygulamalı olarak kullanmanız, hızlı bir gelişme sağlarken, dersler İngilizce becerilerinizin başta dil bilgisi olmak üzere her yönünü düzeltecektir.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı konaklama
  • Spor (kayak, futbol, fitness, basketbol vb), karaoke, sinema, Cream Tea, yürüyüş, piknik, kumsalda barbekü, gezi, tekne turları, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler
  • Heathrow ve Gatiwck havalimanlarından transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Weymouth'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Weymouth Yaz Okulu Fiyatları
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player