Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Vancouver

Sprachcaffe - Vancouver
Sprachcaffe - Vancouver
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 13 -21 Yaş
Tarihleri: 02 Temmuz - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Birçok kişi, Pasifik üzerindeki bu şehri, dünyanın en güzel yeri olarak değerlendirir. Bu, en iyilerini görebileceğiniz sanat ve kültür sahneleri için de geçerlidir. Avrupalı gezginler için bir bonus: Şehri bisikletle yorulmadan gezebilirsiniz.

Sprachcaffe Vancouver Yaz Okulu, şehrin eski merkezi olan trendi Gastown bölgesinde, harika bir tarihi binadadır. Toplu taşıma araçlarına bir kaç adım mesafede olan okul Vancouver’ın pek çok turistik yerine hemen ulaşılabilecek kadar yakın mesafededir. Ve kapsamlı bir şehir turundan sonra, muhteşem Stanley Park’ta, deniz kıyısında dinlenebilirsiniz. Sprachcaffe Vancouver’da öğrenciler, sadece dil becerilerini pratik etmek için değil, aynı zamanda Vancouver kültürünü ve insanlarını da deneyimlemek için mükemmel ortama sahiptir. Öğrenciler, heyecan verici ve zenginleştirici aktivitelerden hiçbir zaman geri kalmaz ve uzmanlarımız her zaman yardıma hazırdır. Konforlu bir salona, bilgisayar laboratuvarına ve Wi-Fi imkanlarına sahip olan bu okul, hem dışarından hem içeriden bir göz ziyafeti sunar.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Uluslararası öğrenci partileri, şehir turları, bowling, Laser Tag, sinema, outlet alış veriş, spor yarışmaları, tekne gezileri, kumsal ve daha fazlası...
  • Vancouver Uluslararası Havaalanından (YVR) Havaalanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Vancouver'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Vancouver Yaz Okulu Fiyat listesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player