Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - St. Paul's Bay

Sprachcaffe - St. Paul's Bay
Sprachcaffe - St. Paul's Bay
Yaş Aralığı: 13 - 17 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 13 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Adanın kuzeyinde bulunan St. Paul’s Bay olağanüstü doğal güzellikleri ve plajları ile Malta’nın en güzel sahil kasabalarından biridir. St. Paul’s Bay Malta’nın başkenti Valletta’ya 10 km uzaklıkta ve doğal bir akvaryum olması dışında birçok aktiviteye de ev sahipliği yapmaktadır.

Sprachcaffe St. Paul's Bay yaz okulu bu şirin ve tarihi Akdeniz sahil kentinin tam merkezinde yer almaktadır. Sprachcaffe dünyanın birçok bölgesinden gelen misafirleri ağırlayan sahile birkaç dakika uzaklıkta, kafeler ve ünlü dondurmacıların bulunduğu bir bölgededir. Öğrencileri hemen yakınlarındaki Malta’nın en güzel plajlarıyla geziler ve boş zaman aktiviteleri konusunda bir çok seçenek bekliyor. Yüzme, sualtı dalış, alış- veriş veya sadece dinlenme: St. Paul’s Bay yaz okulunda herkes için bir şeyler var! Yüksek motivasyonlu öğretmenler, anahtar kelimeleri bularak okumayı, dil bilgisi gelişimini ve öz güvenle konuşma pratiğini öğretmektedirler. Öğrenciler ister aile yanında veya isterse okula sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan yurtta kalabilirler. Sprachcaffe yurtlarında,  amamen özel odalar ve bir yüzme havuzu bulunuyor ve denize sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde!

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da yurt
  • Spor (plaj voleybolu, futbol, zumba, fitness vb), havuz aktiviteleri, kar- şılama partisi, kumsalda barbekü, karaoke, sanat ve el çalışmaları, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler.
  • Malta havaalanı (MLA) transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

St. Paul's Bay'de 2 haftalık bir programa kayıt yaptırmışsanız, 2 yarım gün ve bir tam gün geziye katılacaksınız ve 3 haftalık bir programa kayıt olmuşsanız 3 yarım gün ve 2 tam gün geziye katılma fırsatınız olacak.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe St Pauls Bay Yaz Okulu Fiyat Listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player