Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - St. Julian's

Sprachcaffe - St. Julian's
Sprachcaffe - St. Julian's
Okul Tipi: Kampüs.
Yaş Aralığı: 14 -21 Yaş
Tarihleri: 19 Mart - 29 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

St. Julian’s Malta’nın kalbi olarak ta tanımlayabiliriz. Şık restoranlar, barlar, mağaza ve eğlence mekanları ile kaplı, adanın uyumayan bölgesidir. Sprachcaffe St. Julian's yaz okulu Pembroke ve St. Julians sınırında yer alır. Öğrenciler hem eğlencenin olduğu bölgeye yakın hem de huzur ve barış içinde bulunacakları okul kampüsünün tadını aynı anda çıkarabilirler.

Sprachcaffe’nin gurur kaynağı olan Club Village okul kampüsünde çok sayıda ders sınıfının yanı sıra büyük bir havuz, kum voleybol kortu, bar, restoran ve geniş, gölgeli bahçe de bulunmaktadır! Sprachcaffe Malta eğitim almak ve dinlenmek için ideal bir yerdir. İsterseniz aile yanında (diğer dil kursu öğrencileri ile paylaşımlı 3 yataklı odalarda), veya Clup yurtta paylaşımlı odalarda (2 ve 3 yataklı veya 4-7 yataklı odalarda) konaklayabilirsiniz. İki konaklama da dil okulu kampüsünün içindedir. Birçok aile okuldan ve Sprachcaffe Clup yurttan 15 dakika yürüme ya da otobüs ile ulaşım mesafesindedir.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Aile yanı, Club Village (4-7 kişi), Club Village (2-3 kişi)
  • Spor (örnek. plaj voleybolu, futbol,Zumba, Fitness), Havuz aktiviteleri, hoş geldin partisi, mangal partisi karaoke ve gezi turları öğrenci partiler ve birçok aktivite imkanı ufak bir ücret karşılığında.
  • Malta havaalanı (MLA) transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

St. Julians'ta 2 haftalık bir programa kayıt yaptırmışsanız, 2 yarım gün ve bir tam gün geziye katılacaksınız ve 3 haftalık bir programa kayıt olmuşsanız 3 yarım gün ve 2 tam gün geziye katılma fırsatınız olacak.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe St Julians Yaz Okulu fiyatları
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player