Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Nice

Sprachcaffe - Nice
Sprachcaffe - Nice
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 13 - 21 Yaş
Tarihleri: 18 Haziran - 29 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Sprachcaffe Nice yaz okulu ikisi de şehrin tam merkezinde ve meşhur ‘’Promenade des Anglais’’ ve plajlara yürüme mesafesindedir ve bu da öğrencilere dersten sonra harika bir kaçış fırsatı yaratır. Yazmadan okumaya kadar Fransızca becerilerinizde ne kadar ilerleme kat ettiğinize inanamayacaksınız. Okulun Fransızca eğitmenleri şevkle bunun olmasını sağlayacaklar. Okul, tarihi Belle Époque’e dayanan muhteşem bir binadadır ve iyi donanımlı ve aydınlatılmış sınıflara, ortak bir odaya ve internet erişimine sahiptir. Toplu taşıma da yakın mesafededir. Öğrencilere konaklamaları ile ilgili iki farklı seçenek sunulmaktadır: aile yanında çift kişilik odalarda veya yurtta konaklama. Yurt okula ve plaja 20 dakika mesafededir.

Ünlü Cote d’Azur’un merkez mevkiindeki Nice, iki efsanevi sıcak nokta olan Monaco ve Cannes’in arasında bulunur. Şehir kesinlikle hayranlık uyandırıcıdır ve ziyaret eden herkesi büyüleyen bir yapısı vardır. Yazları, yaşam oldukça hareketli ve heyecan vericidir ve öğrenciler çoğunlukla vakitlerini plajda geçirirler. Kano, muz botu ve su kayağı; bu şehirde her şey mümkündür! Eğer heyecan verici sahil hayatından daha farklı bir etkinlik arıyorsanız, ilginç müzelerden birini mutlaka ziyaret etmelisiniz, dünyaca ünlü pazar “Cours Saleya” boyunca bir geziye çıkmalı veya birçok küçük geçitli tarihi Nice merkezini görmelisiniz. Ünlü film yıldızlarının yürüdüğü Promenade des Anglais boyunca yürümeyi, kafe ve bistroları gezmeyi unutmayın!

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Spor, kumsal aktiviteleri, şehir turları, tapas turu, salsa, tekne turları, müzeler, sinema, karaoke ve daha fazlası...
  • Nice (NCE) Havaalanından 08:00 ve 20:00 saatlerinde havaalanı transferi sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Nice'de hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Nice Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

Diğer "Nice" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player