Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - New York

Sprachcaffe - New York
Sprachcaffe - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 02 Nisan - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Big Apple olarak bilinen uyumayan şehir New York, Amerikan rüyasının canlı görünüşüdür. Big Apple adının hakkını her zaman veriyor; New York’da her şey devasa boyuttadır.

“Big Apple” olarak anılan New York şehri 8 milyon nüfusu barındırır. Amerika’nın geçmişi ile birlikte çok ulusluluğu New York’u çeşitlilikte olağanüstü bir düzeyde tutar. New York’lular birçok kültürün içinde yaşarken ayrıca buna kendileri de farklı bir tat katarlar. New York turu beşinci caddede alışveriş yapıp, meşhur Central parkı, Özgürlük anıtını ve Ellis adasını ziyaret etmeden tamamlanamaz. Manhattan’ın kalbinde konumlanmış Sprachcaffe New York Yaz Okulu Madison Square Park, The Flatiron District ve Midtown büyüleyici manzarasına sahiptir. En yakın metro istasyonu yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler yurttaki 2 kişilik odalarda veya uluslararası tecrübeli ailelerin birinde kalabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği konaklanılan yerde verilirken, öğle yemeği her sabah paket olarak hazırlanmakta ve okul çıkışında yeni arkadaşlar ile birlikte yenmektedir.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı yada Kolej içerisinde konaklama
  • Spor, bowling, sinema, piknik, kumsalda barbekü, karaoke, müzeler, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler..
  • John F. Kennedy (JFK) veya La Guardia (LGA) Havaalanlarından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe New York'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe New York Yaz Okulu Fiyat Listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player