Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Montreal

Sprachcaffe - Montreal
Sprachcaffe - Montreal
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 -21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

St.Lawrence Nehri’nde bir ada kenti olan Montréal’e hoş geldiniz. Kanada’nın ikinci büyük şehri olan Montréal küçük adalarla çevrilidir ve farklı kültürlerden çeşitli etnik grupları bünyesinde barındırmaktadır.

Modern binası ile Sprachcaffe Montreal yaz okulu Montréal’in şehir merkezinde, Sherbrooke ve Crescent caddelerinin köşesinde yer almaktadır. Burada bulunduğunuz süreçte özenle seçilmiş aileler veya okulun anlaşmalı olduğu yurtta kalabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklamanızda, paket öğlen yemeğiniz ise sabahtan hazırlanmış olarak size verilecektir. Yurt toplu taşımayla okula yakın olup, aileler ise genellikle, yine toplu taşıma ile 30-45 dakikalık mesafededir.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • İngilizce ya da Fransızca dil eğitimi
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Spor, şehir turları, müzeler, alış veriş turları, doğa yürüyüşleri, sinema, barbekü, piknik, uluslararası okul partileri ve daha fazlası...
  • Montréal Trudeau Uluslararası (YUL) Havaalanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Montreal'de hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Montreal Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player