Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Malaga

Sprachcaffe - Malaga
Sprachcaffe - Malaga
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 15 - 21 Yaş
Tarihleri: 18 Haziran - 29 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Malaga Akdeniz kıyısında, sıcak ve misafirperver Endülüs bölgesinde yer almaktadır. Otantik İspanyol restoranları ve geleneksel İspanyol müziği ile geniş bir yelpazeye sahip muhteşem bir şehirdir. Malaga ayrıca dünyadaki en önemli Picasso galerilerinden olan yeni Picasso Sanat galerisine de ev sahipliği yapmaktadır. Biraz daha macera arayan 18 yaş üzeri öğrenciler için okul Granada, Sevilla ve hatta Fas da dahil olmak üzere diğer inanılmaz yerlere geziler organize etmektedir!

Sprachcaffe Malaga Yaz Okulu ve köklü öğrenme akademisi, hareketli Pedregalejo kıyı kasabasında yer alan, özel olarak uyarlanmış bir Endülüs villasındadır ve şehir merkezine sadece 2 km, sahile ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Sahil kenarında birçok bar, deniz ürünleri restoranı ve okulun her Pazartesi hoş geldin partilerini düzenlediği küçük bir bar olan “La Tortuga” bulunmaktadır. Okulun yanındaki otobüs durağından şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Malaga’da bulunduğunuz süreçte misafirperver ve özenle seçilmiş ailelerin veya okulun yurdunda konaklayabilirsiniz. Yanında kalabileceğiniz ailelerin birçoğu okulumuza yürüme mesafesindedir. Yurta toplu taşımayı kullanarak 20 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Spor aktiviteleri, barbekü, plaj aktiviteleri, şehir ve tekne turları, sinema, tapas turları, müzeler, karaoke ve daha fazlası...
  • Málaga Uluslararası Havaalanından (AGP) Havaalanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Malaga'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Malaga Yaz Okulu Fiyatları
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

Diğer "Malaga" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player