Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Los Angeles

Sprachcaffe - Los Angeles
Sprachcaffe - Los Angeles
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 19 Mart - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

İngilizce’yi Melekler Şehrinde öğrenin! Amerika’nın film ve televizyon endüstrisinin evi ve dünyaca ünlü malikanelerin merkezi.

Los Angeles harika bir iklimin ve muhteşem gezilecek yerlerin birleşimidir. Şehir Güney California’daki muhteşem sahilleri, Disneyland, Six Flags eğlence parkını ve Palm Springs’i bünyesinde barındırmaktadır. Los Angeles’da pek çok alışveriş merkezinin yanı sıra, Hermosa ve Malibu plajlarında çeşitli sanat galerilerini ve sanatsal etkinlikleri de bulabilirsiniz. Sprachcaffe Los Angeles Yaz Okulu Los Angeles şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta ve çekici bir semtte yer almaktadır. Öğrenciler Sprachcaffe'de birlikte eğitim alırken seçilmiş aileleriin yanında temel mobilyalı tek kişilik odalarda veya kolejde diğer öğrencilerle birlikte kalacaklardır. Her sabah hazırlanan paket öğle yemeği genellikle dersten sonra sınıf arkadaşları ile birlikte yenmektedir. Aileler genellikle okula toplu taşıma ile 45-60 dakika uzaklıktadır.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı yada Kolej içerisinde konaklama
  • Uluslararası öğrenci partileri, şehir turları, bowling, Laser Tag, sinema, outlet alış veriş, spor yarışmaları, tekne gezisi, plaj aktiviteleri ve daha fazlası...
  • Los Angeles Uluslararası havalimanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Los Angeles'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Los Angeles Yaz Okulu Fiyat Listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player