Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Londra

Sprachcaffe - Londra
Sprachcaffe - Londra
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 08 Ocak - 29 Ekim

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

İngiltere’nin canlı başkenti Londra tam bir aktivite merkezidir. Londra her zaman dünyanın diğer şehirlerinden bir adım öndedir. Kulüpler geleceğin şarkılarını çalarken, vitrinler yarının elbiselerine hayran olmanızı sağlarlar. Londra inanılmaz çeşitlilik, çevre ve tatların muhteşem bir karışımıdır. Buraya gelmeli ve bunu kendiniz deneyimlemelisiniz!

Sprachcaffe Londra yaz okulu Mahallerin Kraliçesi olarak da anılan sevimli Ealing bölgesinde yer alır. Ealing, şehrin batısında şehir merkezine ve Heathrow havaalanına 20 dakikalık bir tren yolculuğu uzaklıktadır. Ealing bölgesinin çekici ve dostane yerlileri ile burası dil öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Tam pansiyon olarak aile yanında çift kişilik odalarda kalırsınız. Ailelerin birçoğu ve yurt Ealing bölgesinde yer alır!

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da kolej konaklama
  • Spor (plaj voleybolu, futbol, zumba, fitness vb), havuz aktiviteleri, kar- şılama partisi, kumsalda barbekü, karaoke, sanat ve el çalışmaları, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler.
  • Heathrow havalimanından transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Londra 2 haftalık yaz okulu programı çok çeşitli aktivite programları dışında 1 tam gün ve 2 yarım gün geziyi içerir.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Londra yaz okulu fiyat listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player