Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Florence

Sprachcaffe - Florence
Sprachcaffe - Florence
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 -21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 20 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

İtalya, özellikle çarpıcı ve etkileyici başarılarıyla, tarih boyunca her çağda, dünyaya damgasını vurmuştur. Floransa şehri, dünyaca ünlü İtalyan mutfağı dahil olmak üzere, “la Bella Italia”yı oluşturan her şeyi temsil eder. Toskana bölgesinin başkenti Floransa sizi İtalyan kültürü, sanatı ve yemekleri ile karşılamaktadır. Ponte Vecchio veya Campanile di Giotto gibi muhteşem tarihi yapılar tatil fotoğraflarınızın arka planında yer alacaktır. Sayısız butik ve dükkanı gezerek İtalyan modasını öğrenmenin yanı sıra sınıfın dışında İtalyanca’nızı pratik yapma imkanı da bulacaksınız.

Sprachcaffe Floransa yaz okulu, Floransa’nın tarihi merkezinde yer alan Piazza della Repubblica Meydanı‘na bakan 19. yüzyıldan kalma bir konakta yer almaktadır. Katedral meydanı Duomo kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Sprachcaffe Floransa yaz okulu iyi donanımlıdır. Resital ve konferanslara ayrılmış büyük bir salonu, öğrencilerin ders aralarında dinlenebileceği, ders çalışabileceği ve sosyalleşebileceği büyük ortak alanlara sahiptir. Floransa’da öğrenciler yurt veya aile yanı konaklamalarından birinde kalabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği konaklamalarınız da verilmektedir. Öğlen yemeği okulda yenmektedir. Ailelerin birçoğu toplu taşıma ile 30 dakika uzaklıkta iken yurt ise okulumuza çok yakın bir bölgede yer alır.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da yurt konaklaması
  • Spor, müzeler, piknik, plaj aktiviteleri, şehir turları, araba yarışları, quiz akşamları, sinema,uluslararası öğrenci partileri ve daha fazlası...
  • Florence (FLR) Havaalanından 10:00 ve 19:00 saatlerinde havaalanı transferi sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Floransa'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Floransa Yaz Okulu FiyatlarıKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player