Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Bournemouth

Sprachcaffe - Bournemouth
Sprachcaffe - Bournemouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 17 Yaş
Tarihleri: 02 Temmuz - 20 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

İngiliz kıyılarındaki bu plaj kenti, sadece İngilizler arasında popüler değildir. Ilıman iklimi, güzel sahilleri ve tarihi gezileri, dünyanın her yerinden insanları baştan çıkarır. Bournemouth’un İngiltere’nin en güneşli ve kuru yerlerinden biri olması ilginç bir özelliktir. Bölgedeki bar ve restoran sayısı da etkileyicidir.

12 kilometrelik kumlu plajları ve genç öğrenci popülasyonuyla İngiltere’nin en güneşli ve sıcak yeri olan Bournemouth, İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir. Şehir merkezine yakın olan Sprachcaffe yaz okulu, yeşil alanlarla çevrilidir ve modern ekipmanlarla donatılmıştır; mükemmel bir öğrenme ortamı sunar. Okul personeli ve İngilizce öğretmenleri, onlara her ihtiyaç duyduğunuzda, konu ne olursa olsun, yardıma hazırdır. Özenle seçilmiş bir ailenin yanında veya okul yurdunda kendi odanızda kalmayı tercih edebilirsiniz. Konuşmaya odaklanan ve her öğrenciye, becerilerini uygulamaya dökmesi için eşit fırsat tanıyan İngilizce dersleri, çok çeşitli egzersizler içerir.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da yurt konaklama
  • Spor (futbol, fitness, voleybol, kayak), barbekü, bowling, sinema, uluslararası öğrenci partileri ve birçok aktiviteler sizi bekliyor.
  • Heathrow havalimanından transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Bournemouth'da hafti içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Bournemouth Yaz Okulu Fiyatları
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player