Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Eastbourne

Sprachcaffe - Eastbourne
Sprachcaffe - Eastbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 12 - 17 Yaş
Tarihleri: 02 Temmuz - 20 Ağustos

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Manş Denizi kıyısındaki ödüllü uzun plajları ile bu güzel sahil kasabası sizi ağırlıyor. Yaklaşık 7 kilometrelik uzun sahil boyunca güzel bir gezintinin tadını çıkarırken diğer uluslararası dil öğrencileri ile kolayca arkadaş olabilirsiniz - Eastbourne, olmanız gereken yer!

Eastbourne İngiltere’nin en güneşli bölgelerinden biridir. Olağanüstü doğal güzellikleri rahat ortamı ile öğrencilerin senelerce tekrar tekrar gelip ziyaret ettikleri bir yerdir. Plaja gitmek istemiyorsanız, şehir merkezindeki sayısız mağaza ve kafeden birini tercih edebilirsiniz. Sprachcaffe Eastbourne yaz okulu İngilizce öğrenmek ve dilinizi geliştirmek için ideal bir konuma sahiptir. Kaliteli personel ekibi sayesinde öğrenciler okuluun dil öğrenmek için doğru yer olduğunu anlayacaklar. Sıcakkanlı personel sizi ilk günden itibaren evinizde hissettirecekler. Genelde okuldan sadece 30 dakika mesafede bulunan, özenle seçilmiş aileler diğer ülkelerden gelen sınıf arkadaşlarınızla birlikte çift kişilik odalarda konaklayacaksınız. Arkadaş canlısı aileniz size kahvaltı, akşam yemeği ve paket öğle yemeği sağlayacaktır.

Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da yurt konaklaması
  • Spor (plaj voleybolu, futbol, zumba, fitness vb), havuz aktiviteleri, kar- şılama partisi, kumsalda barbekü, karaoke, sanat ve el çalışmaları, uluslararası okul partileri ve ek ücretle sunulan diğer aktiviteler.
  • Heathrow ve Gatiwck havalimanlarından transferleri tüm varış/kalkış saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Eastbourne'de hafti içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Eastbourne Yaz Okulu Fiyat Listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player