Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Boston

Sprachcaffe - Boston
Sprachcaffe - Boston
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Tarihi Boston şehri dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi ile birlikte 52 yüksek öğretim kurumunu da içinde barındırır. Şehir yüksek öğretimde kaliteli üniversite ve kolejlere konsantre olmuş, ayrıca önemli tarihi mekanlara de ev sahipliği yapmaktadır.

Boston şehri 100’ün üzerinde kolej ve üniversiteyi bünyesinde barındırır ve en öğrenci canlısı şehirlerinden başında yer alır. Çok uluslu nüfusu ile Kuzey Amerika'nın İngilizce öğrenmek için en iyi yerlerinden biridir. Kent ayrıca yıl boyunca büyük etkinlikler olan bir sanat ve eğlence dünyasına sahiptir. Boston’ın dünyaca ünlü spesiyalitelerini, geleneksel fish&chips ve balık çorbasını kentin her tarafına yayılmış güzel teraslarında tatmanız gerekir. Sprachcaffe Boston Yaz Okulu Downtown Crossing’e yakın Boston’ın kalbinde, tarihi bir binada yer almakta, Old South Meeting House gibi tarihi yerlere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Boston’da kaldığınız süre içerisinde seçkin ailelerin yanında temel mobilyalı tek kişilik odalarda veya kolejimizde konaklayacaksınız. Kahvaltı ve akşam yemeği konaklamalarınız da verilmektedir. Paket öğle yemeği okulda arkadaşlarınızla birlikte yemeniz için her sabah sizin için hazırlanmaktadır. Aileler genellikle okuldan toplu taşıma ile 45 dakika uzaklıktadır.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı yada Kolej içerisinde konaklama
  • Uluslararası öğrenci partileri, şehir turları, bowling, sinema, outlet alış veriş, mangal, spor yarışmaları, tekne gezileri, plaj aktiviteleri ve daha fazlası..
  • Boston Logan Uluslararası havalimanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Boston'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.
Sprachcaffe Boston Yaz okulu Fiyat Listesi
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player