Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Barcelona

Sprachcaffe - Barcelona
Sprachcaffe - Barcelona
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Yaş Aralığı: 14 - 21 Yaş
Tarihleri: 25 Haziran - 03 Eylül

Sprachcaffe Malta, İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, İtalya ve Çin'de okulları bulunan oldukça büyük bir eğitim kurumudur. İster güneş, deniz ve kumsallı bir yerde ister size ilham veren şehrin koşuşturmasında, Sprachcaffe size kişisel bir öğrenim deneyimi için mükemmel bir zemin hazırlar.  "

Barselona gerçekten şaşırtıcıdır! Akdeniz kıyısındaki bu canlı metropol şüphesiz Avrupa’nın en büyüleyici şehirlerinden biridir. Kendinizi “Plaza Catalunya” çevresindeki kalabalıklara kaptırın, “Las Ramblas” boyunca bir yürüyüşe çıkın ya da limanı keşfedin. Tüm dünyadan sanatçılar ve müzisyenler her köşede görülebilir. Parc Güell’den Katedral Sagrada Familia’ya kadar birçok yerel eserde, hiç kimsenin ünlü mimar Gaudí kadar etkisi olmamıştır.

Sprachcaffe Barselona Yaz Okulu Barselona’nın tam merkezinde yer alıp Katedrale, Gotik merkeze ve ‘’ Las Ramblas’’a çok yakın bir mesafededir. Sahile sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olan okul, kültürel keşif, alışveriş ve başarılı bir öğrenme arasındaki mükemmel dengeyi sunar. Öğrenciler tapas barları, sanat galerilerini, dükkanları, butikleri, müzik dükkanlarını daha fazlasını okuldan bir kaç adım mesafede bulabilirler. Konaklama seçenekleri olarak ta çift veya üç kişilik odalarda aile yanı veya yurtta kalabilirsiniz. Sabah Kahvaltısı ve akşam yemeği konaklamada, paket öğlen yemeğiniz ise dersten sonra size sunulacaktır. Okul binasında öğrencilerin sosyalleşmelerini sağlayan büyük bir salon mevcuttur.


Pakete Dahil Olanlar:
  • Standart ve ya Yoğun Kurs
  • Deneyimli Grup Liderleri gözetimi
  • Aile yanı ya da Yurt konaklama
  • Spor, kumsal aktiviteleri, şehir turları, tapas turu, salsa, tekne turları, müzeler, sinema, karaoke ve daha fazlası...
  • Barcelona (BCN) Havaalanından transferleri 09:00 - 21:00 saatlerinde sunulmaktadır
Geziler:

Sprachcaffe Barselona'da hafta içi 2 yarım gün şehir içi geziler ve hafta sonları 2 tam gün geziler sunulmaktadır.

Fiyatlar: 

Gidiş-dönüş havaalanı transferi, standart dil kursu, tam pansiyon konaklama, aktivite programı, geziler ve profesyonel Grup Lideri gözetimi dahildir.

Sprachcaffe Barselona Yaz Okulu Fiyat ListesiKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt

Street View

Paylaş

Diğer "Barselona" Yaz Okulları

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player