Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Scuola Leonardo da Vinci - Ascea Marina, Salerno

Scuola Leonardo da Vinci - Ascea Marina, Salerno
Scuola Leonardo da Vinci - Ascea Marina, Salerno
Okul Tipi: Kampüs.
Yaş Aralığı: 11 - 16 Yaş
Tarihleri: 02 Temmuz - 29 Temmuz

İtalya'da yaz okulu kursları sunan Scuola Leonardo da Vinci dil okulunun, Floransa, Milano, Roma ve Siena'da merkezleri bulunmaktadır. İtalya'nın en iyi dil okullarından biri olan Scuola Leonardo da Vinci ayrıca, yaz aylarında 11-16 yaş aralığındaki gençler için Ascea Marina bölgesinde yaz kampı programalrıda sunmaktadır. International Junior Summer Camp programı, dünyanın her tarafından gelen 11-16 yaşları arasındaki uluslararası öğrencilerle, Cilento Sahili'nin güzel ortamında, İtalyanca veya İngilizce öğrenmek için benzersiz bir eğitim deneyimi sunmaktadır.  "

İtalya'nın en iyi yaz okullarından biri olan Scuola Leonardo da Vinci Summer Junior Camp, İtalya'nın Campania bölgesinde Salerno şehrine bağlı Ascea Marina kasabasında bulunmaktadır. Ascea Marina, ince kumlu geniş plajları ve mavi denizi ile tanınan küçük bir köydür ve mavi bayraklı "blue flag" eco-label ödülüne layık görülmüştür. Bu tatil köyü UNESCO tarafından koruma altına alınmış Dünya Mirası Alanı olan Cilento Milli Parkı'nın kalbinde yer almaktadır. Okul kampüsü yurtdışındaki rahatlatıcı, heyecanlı ve güvenli bir çalışma deneyimi için ideal bir yerdir. Zeytin bahçeleriyle iç içe olan kampüs, özel bir plaja da doğrudan erişime sahiptir. 

Yaz kampı öğrencilere şunları sunmaktadır. 6 yataklı ahşap evlerde konaklama, restoran, eğlence, gençler için mini lub, Wifi ve çok güvenli bir ortam. Kampüse tüm giriş ve çıkışlar, güvenlik görevlileri tarafından günde 24 saat kontrol edilen ön giriş üzerinden sağlanmaktadır. Öğrencilerin, personellerin bir üyesiyle olmadıkça köyden ayrılmalarına izin verilmez. Okul öğrenciye ve velilere öğretmenin cep telefonu numarasını verecektir.

Programa dahil olan tüm etkinlikler (dil dersleri, boş zaman etkinlikleri, yemekler ve konaklama yerleri), Tatil Köyü'nde yer alır ve katılımcılar, öğretmenlerin gözetiminde, programın tüm süresi boyunca kampüste kalırlar.

Fiyata Dahiil Olanlar:
 • 2 hafta 40 ders İtalyanca ya da İngilizce dersi
 • Spor ve eğlence aktiviteleri
 • Otobüsle havaalanı transferi
 • 2 hafta 13 gece ahşap evlerde konaklama
 • Tam pansiyon beslenme programı
 • 2 Sanat ve yaratıcılık dersi ya da spor dersi
 • 2 okçuluk dersi
 • İnternet
 • Seviye belirleme sınavı
 • 24 saat güvenlikli kampüs
 • PAESTUM ve VELIA'ya geziler
 • Sertifika

Aşağıda 1 haftalık örnek program takvimini inceleyebilirsiniz.

İtalya'da Yaz Okulu


Okul Olanakları:
Restoran ve dünya mutfağı, Ahşap konaklama evleri, Özel plaj, Animasyon takımı, İnternet, Okçuluk sahası.
Sosyal Aktiviteler:
Sports (beach volley, football, aqua gym) dance lessons, social games, pottery and cooking lessons, role plays and acting, 2 excursions (Velia and Paestum).

Harita

Paylaş

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player