Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Öğrenci Yorumları

Öğreni Yorumları

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Yaz okulu, çoğu zaman dönem içinde başarısız olan öğrencilerin okullarının tatil dönemlerinde başarısız oldukları dersleri tekrar almak üzerine olduğu düşünülse de değişik bir çok seçeneği ve avantajı vardır. Örneğin 8-17 yaş grubu için düzenlenen yaz okulları öğrencinin yaz tatillerini daha verimli geçirebilmesi adına çok faydalıdır. Daha erken yaşlarda farklı bir kültürle karşılaşan öğrenciler için benzersiz bir deneyim olan yurtdışı yaz okulları, ayrıca öğrencilerine kişisel sorumluluk duygusu aşılar ve özgüven verir. Erken yaşlarda kendi ayakları üzerinde durmayı tecrübe eden öğrenci geri döndüğüne artık hayata farklı bir pencereden bakmaya başlar.

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Yurtdışında yaz okulu için Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Malta, Kanada ve Fransa gibi ülkelerden beklentinize ve isteklerinize göre en uygun olanı seçebilir ve dilinizi geliştirirken aynı zamanda okulların sunduğu sosyal aktivitelerden faydalanarak eğlenerek öğrenebilirsiniz. Okulda ve konaklamada 7/24 size eşlik edecek gözetmenlerle güvenli bir şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Uluslararası sınıflarda -okuluna göre değişmekle birlikte- maksimum 15 kişi eğitim alınır. Öğrencinin dil seviyesine göre yerleştirileceği sınıflarda haftalık 15 saat olan dersler okulun ilk günü başlar ve son gününde de öğrencinin katılım sertifikası verilir. Öğrencinin dil öğrenim materyalleri genellikle okul tarafından karşılanır. 24 saat açık acil yardım hattı da programa dahildir. Ayrıca okul tarafından düzenlenen gezi programları ve kültürel diğer etkinliklerden de faydalanabilirsiniz.

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Yaz okulları programları genellikle sizlere paket program olarak sunulur. Bu okul, konaklama, yemek ve okul dışı düzenlenen sosyal aktiviteler dahil demektir. Konaklama aile yanı ve yurt seçeneği olarak ikiye ayrılır. Her ikisinde de bütün yemek masrafları programa dahildir. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak genellikle yaşları daha küçük olan öğrencilerimiz için okul kampüsü içerisinde yer alması ve ulaşımında sorun yaşanmayacağı için yurt seçeneğini öneriyoruz. Ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişebilen fiyatlar için kesin konuşmak mümkün değildir. Fakat örnek vermek gerekirse; İngiltere’de bir yaz okulu için haftalık 500 GBP gibi bir fiyat çıkarken, Amerika’da bir yaz okulu için bu fiyat 1.000 Amerikan Doları çıkabilir. Bu fiyatlara yaz okulu, konaklama, yemek ve gezi/aktivite ücretleri dahil olup, sağlık sigortası, havaalanı transfer ücretleri dahil değildir. Bazı gezi ve aktiviteler ekstra ücret gerektirebilir.

Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerini ziyaret edebilir ve ya www.academix.com.tr adresinden bilgi istek formu doldurarak danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Ali Ağır

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA