Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Öğrenci Yorumları

Öğreni Yorumları

Yaz Okulu Yurtdışı

Yaz Okulu Yurtdışı

Yaz okulu, çoğu zaman dönem içinde başarısız olan öğrencilerin okullarının tatil dönemlerinde başarısız oldukları dersleri tekrar almak üzerine olduğu düşünülse de değişik bir çok seçeneği ve avantajı vardır. Örneğin 8-17 yaş grubu için düzenlenen yaz okulları öğrencinin yaz tatillerini daha verimli geçirebilmesi adına çok faydalıdır. Daha erken yaşlarda farklı bir kültürle karşılaşan öğrenciler için benzersiz bir deneyim olan yurtdışı yaz okulları, ayrıca öğrencilerine kişisel sorumluluk duygusu aşılar ve özgüven verir. Erken yaşlarda kendi ayakları üzerinde durmayı tecrübe eden öğrenci geri döndüğüne artık hayata farklı bir pencereden bakmaya başlar.

Yaz Okulu Yurtdışı

Yurtdışında yaz okulu için Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Malta, Kanada ve Fransa gibi ülkelerden beklentinize ve isteklerinize göre en uygun olanı seçebilir ve dilinizi geliştirirken aynı zamanda okulların sunduğu sosyal aktivitelerden faydalanarak, eğlenerek öğrenebilirsiniz. Okulda ve konaklamada 7/24 size eşlik edecek gözetmenlerle güvenli bir şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Yaz okulları programları genellikle sizlere paket program olarak sunulur. Bu okul, konaklama, yemek ve okul dışı düzenlenen sosyal aktiviteler dahil demektir. Konaklama aile yanı ve yurt seçeneği olarak ikiye ayrılır. Her ikisinde de bütün yemek masrafları programa dahildir. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak genellikle yaşları daha küçük olan öğrencilerimiz için okul kampüsü içerisinde yer alması ve ulaşımında sorun yaşanmayacağı için yurt seçeneğini öneriyoruz.

Yaz Okulu Yurtdışı

Uluslararası sınıflarda -okuluna göre değişmekle birlikte- maksimum 15 kişi eğitim alınır. Öğrencinin dil seviyesine göre yerleştirileceği sınıflarda haftalık 15 saat olan dersler okulun ilk günü başlar ve son gününde de öğrencinin katılım sertifikası verilir. Öğrencinin dil öğrenim materyalleri genellikle okul tarafından karşılanır. 24 saat açık acil yardım hattı da programa dahildir. Ayrıca okul tarafından düzenlenen gezi programları ve kültürel diğer etkinliklerden de faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz https://www.academix.com.tr/yurtdisinda-yaz-okulu/ adresini ziyaret edebilir ve ya sizlere en yakın olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerimizdeki danışmanlarımızla randevu oluşturabilirsiniz.

  • Ali Ağır

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA