Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Öğrenci Yorumları

Öğreni Yorumları

Yaz Okulları Yurtdisi

Yaz Okulları Yurtdisi

Yurtdışında yaz okulları dönem içerisinde eğitimini kendi ülkesinde alan 8-17 yaş grubu öğrencilerinin yaz tatillerini daha verimli bir şekilde değerlendirmeleri için düzenlenen ve ebeveynlerin oldukça fazla tercih ettiği programlardır. Daha erken yaşlarda dil eğitimini tam manasıyla oturtmak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri olan bu program, öğrenciye hem kişisel gelişimi açısından hem de ileriki yaşlarda atılacağı iş hayatında tercih edilme sırasını yükselteceğinden çok faydalı olacaktır. Ayrıca erken yaşlarda yabancı bir şehir ve kültürle karşılaşan öğrenciler için ufku açan bir programdır. Aileler ve siz öğrenciler için her ne kadar zorlu bir süreç olsa da geri dönüldüğünde gözlemleyebileceğiniz olumlu yönleri sebebiyle zorluklarını göz ardı etmek size çokta zor gelmeyecektir.

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Yurtdışında yaz okulları için Türkiye temsilciliğini yaptığımız okullar genel olarak Amerika, İngiltere, Malta, Kanada, İtalya ve İspanya’da bulunmaktadır. Beklentilerinize ve isteklerinize göre bu programları şekillendirebilirsiniz. Programa katılım yaşının küçük olması sebebiyle genel olarak paket program şeklinde oluşturulur. Dil eğitimini alacağınız okul, konaklama, okul dışı düzenlenen gezi ve sosyal aktiviteler, ayrıca 7/24 denetim de programa dahildir. Aile yanı ve yurt seçeneklerinden oluşan konaklamalarda bütün yemek öğünleri de programa dahil edilir. 24 saat açık acil yardım hattı da programa dahildir.

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları

Uluslararası sınıflarda -okuluna göre değişmekle birlikte- maksimum 15 kişi eğitim alınır. Öğrencinin dil seviyesine göre yerleştirileceği sınıflarda haftalık 15 saat olan dersler okulun ilk günü başlar ve son gününde de öğrencinin katılım sertifikası verilir. Öğrencinin dil öğrenim materyalleri genellikle okul tarafından karşılanır. Ayrıca okul tarafından düzenlenen gezi programları ve kültürel diğer etkinliklerden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerine başvurabilirsiniz.

  • Ali Ağır

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA