Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

MAKALELER

Yaz Okulu Yurtdışı Yaz okulu, çoğu zaman dönem içinde başarısız olan öğrencilerin okullarının tatil dönemlerinde başarısız oldukları dersleri tekrar almak üzerine olduğu düşünülse de değişik bir çok seçeneği ve avantajı vardır. Örneğin 8-17 yaş grubu için düzenlenen yaz okulları öğrencinin yaz tatillerini daha verimli geçirebilmesi adına çok faydalıdır

Yaz Okulları Yurtdisi Yurtdışında yaz okulları dönem içerisinde eğitimini kendi ülkesinde alan 8-17 yaş grubu öğrencilerinin yaz tatillerini daha verimli bir şekilde değerlendirmeleri için düzenlenen ve ebeveynlerin oldukça fazla tercih ettiği programlardır. Daha erken yaşlarda dil eğitimini tam manasıyla oturtmak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri olan bu program, öğrenciye hem kişisel gelişimi açısından hem de ileriki yaşlarda atılacağı iş hayatında tercih edilme sırasını yükselteceğinden çok faydalı olacaktır.

Yaz Okulu Yurtdışı Fiyatları Ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişebilen fiyatlar için kesin konuşmak mümkün değildir. Fakat örnek vermek gerekirse; İngiltere’de bir yaz okulu için haftalık 500 GBP gibi bir fiyat çıkarken, Amerika’da bir yaz okulu için bu fiyat 1.000 Amerikan Doları çıkabilir. Bu fiyatlara yaz okulu, konaklama, yemek ve gezi/aktivite ücretleri dahil olup, sağlık sigortası, havaalanı transfer ücretleri dahil değildir. Bazı gezi ve aktiviteler ekstra ücret gerektirebilir.

Amerika'da Yaz Okulu Programları Yalnızca anadil bilen bireyler, tercih sebebi olmamaktadır. Bu sebeple erken yaşlarda yurtdışında yaz okulları önem kazanmıştır. Yurtdışında eğitim konusunda isim yapmış ülkelerden birisi olan Amerika dil öğrenmek için en doğru adreslerden birisi haline gelmiştir.

Amerika'da Yaz Kampları Amerika yaz okullarının tercih sebepleri tüm saydığımız pozitif yönde katkıları velilere ve öğrencilere sunmalarıdır.

YURTDIŞI YAZ OKULU ARA